Czego spodziewać się po nowym serwisie internetowym?

Jak wcześniej wspominaliśmy uruchomiliśmy nową wersję naszej strony internetowej, która oparta jest na silniku futbolowo.pl

Nowa wersja to nowe narzędzia, które pomogą nam w przekazywaniu Wam informacji. Utworzyliśmy także kilka nowych działów, w których przedstawiać Wam będziemy wszystko to, co dotyczy klubu, zawodników i ogólnie wszystkiego co związane jest z ChKS-em Chotów.

Wywiady z zawodnikami

Bardzo ciekawa rubryka. Publikować będziemy tutaj rozmowy z naszymi zawodnikami, zarządem. Pierwszy wywiad za nami, przeczytać możecie go tutaj.

Statystyki graczy

Wszelkie statystyczne informacje dotyczące naszych zawodników. Kto strzelił najwięcej bramek, kto był najlepszym podającym, kto zgromadził najwięcej kartek. Te i inne rzeczy znajdziecie tutaj.

Noty zawodników

Po każdym meczu ligowym nasi zawodnicy oceniać będą występ zarówno swój i jak i kolegów. Oceniamy się w skali od 1 do 6, a na koniec każdej części sezonu, zawodnik, który otrzyma największą ilość punktów otrzyma z rąk Zarządu prezent w postaci wartościowego sprzętu sportowego. Dodatkowo na naszej stronie umieszczać będziemy sondy, w których to Wy, drodzy kibice wybierać będziecie najlepszego zawodnika danego meczu.

Sprawozdanie z minionej kolejki ligowej

Po każdej rozegranej kolejce ligowej przygotujemy dla Was artykuł opisujące zmagania w minionej kolejce. Wskażemy PLUS i MINUS TYGODNIA, przedstawimy interesujące ciekawostki. To wszystko znajdziecie w tym dziale.

Publikacje

Postanowiliśmy także publikować na naszej stronie wszystkie informacje z innych serwisów, w których jest wzmianka o naszym Klubie. Pierwsze takie info już za nami. Przeczytaj tutaj.

Video

W planach mamy uruchomienie także naszego kanału wideo, w którym prezentować będziemy wywiady, skróty spotkań oraz bramki z naszych meczy. Na tą chwilę ten dział to jednak melodia przyszłości, ale prowadzimy prace, by jak najszybciej uruchomić ten dział, który na pewno cieszył się będzie wielką popularnością.

Pierwsze pytanie do Was:

Wspomniane wyżej nowości to tylko część wszystkiego co przygotowaliśmy dla Was. Zachęcamy zatem do odwiedzania i czynnego udziału (komentowania, głosowania) w życiu naszego Klubu i naszej strony internetowej.