Publikacja: Czołówka A Klasy wygrywa. Krzyworzeka wraca na fotel lidera w Klasie B

Czołowe drużyny I grupy piłkarskiej A Klasy bez strat. W 9. kolejce zwycięstwa odnotowały lider i goniące ekipy.

LZS Skrzynex Łaszew wygrał po raz ósmy w sezonie i siódmy z rzędu, pokonując na wyjeździe 2:1 Zryw Ożegów. Zwyciężył także drugi Słowian Dworszowice Pakoszowe (2:1 z Rolnikiem Skąpa) i trzecia Warta Osjaków (GKS Czastary oddał mecz walkowerem). W odwrocie jest Prosna Wieruszów, która przegrała trzeci kolejny mecz (1:2 na wyjeździe ze Startem Łubnice). Od 4 spotkań niepokonany jest GLKS Biała (3:1 z rezerwami Warty Działoszyn), a po trzech starciach bez zwycięstwa komplet punktów wywalczył LKS Masłowice (3:2 w Osieku z KS-em).

W grupie I B Klasy niespodziewany remis w Kraszkowicach. Miejscowy KS podzielił się punktami z faworyzowanymi Budowlanymi Działoszyn (1:1). Tabelę otwiera Płomień Makowiska, który pokonał 2:1 spadkowicza z Siemkowic. W meczu drużyn czołówki GKS Dubidze ograł 5:2 KS Radoszewice.

Na czoło tabeli grupy II B Klasy wrócił LZS Krzyworzeka, który okazał się lepszy od Zrywu Wójcin (wyjazdowe zwycięstwo 2:1) i wyprzedził pauzującego Piasta Ruda. Wygrała także kolejna w stawce Prosna Wyszanów, a 3 „oczka” bez gry wywalczył ChKS Chotów, który miał się zmierzyć ze Startem Świątkowice. Rywale oddali jednak punkty walkowerem.

A Klasa, grupa I
Słowian Dworszowice Pakoszowe - Rolnik Skąpa 2:1
Czarni II Rząśnia - KKS Kurów 1:1
KS Osiek - LKS Masłowice 2:3